Xususiyatlari Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W

Original
Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W
Rangi:
Oq
Qora
Chiqishish
Android, iOS
Rangi
Oq
Rangi
Qora

Tavsifi

Belkin WIZ008vf Simsiz Zaryadlovchi Ikkita Simsiz Zaryadlash moslamasi iOS va Android bilan mos keladi. Bir vaqtning o'zida ikkita qurilma uchun tez zaryadlashni ta'minlaydi. Sirpanmaydigan qoplama qurilmangizni xavfsiz joyida ushlab turadi, LED ko'rsatkichlari esa zaryadlash moslamalari to'g'ri o'rnatilganligini ko'rsatadi. Belkin WIZ008vf simsiz zaryadlovchi qurilmasi qalinligi 3 mm gacha bo'lgan (metall korpuslarga mos kelmaydigan) ko'pgina yengil plastik qutilar bilan ishlash uchun mo'ljallangan, qurilmalaringizni korpusdan chiqarmasdan turib zaryadlash imkonini beradi. Qi texnologiyasi yordamida telefonlar va boshqa aksessuarlarni zaryad qilish imkonini beradi. 10 Vtgacha tez simsiz zaryadlashni ta'minlaydi.

Xususiyatlari

Umumiy ma’lumot
Chiqishish
Android, iOS
Rangi
Oq
Rangi
Qora
Tez quvvatlanish
Mavjud
Quvvat
15 Vt
Muddatli to'lov
106 000 so'm × 12 oy
Jami: 1 272 000 so'm
812 500 so'm
Yetkazib berish to'g'risida ma'lumot:

Sotib olayotganda yetkazib berish vaqtini moslashingiz mumkin

Standart yetkazib berish

Manzilga qarab 1 soatdan 3 ish kunigacha yetkazib beriladi

Tekshirilgan mahsulot
Faqat tekshirilgan sotuvchilar
Qo'llab-quvvatlash 24/7
Istalgan vaqt yordam beramiz

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W haqida tez-tez beriladigan savollar

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W O'zbekistonda qancha turadi?

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W ning olcha.uz dagi narxi — 812 500 so'm. Buyurtma rasmiylashtirish vaqtida amal qiladi.

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W ni rassrochkaga sotib olish mumkinmi?

Ha, Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W — oyiga 106 000 so'm/oy dan boshlab, ortiqcha to'lovsiz. Rasmiylashtirish butunlay onlayn.

O'zbekiston bo'ylab Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W ni yetkazib berishni qanday buyurtma qilish mumkin?

Toshkent bo'ylab yetkazib berish — 1–3 ish kuni, O'zbekiston viloyatlari bo'yicha — 3–7 ish kuni. 500 000 so'mdan buyurtma va 10 kg dan kam vaznda Toshkent bo'ylab bepul yetkazib berish. Aniq muddatlar va narxlar buyurtma rasmiylashtirishda aniqlashtiriladi.

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W ni kafolat bilan qayerdan sotib olish mumkin?

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W olcha.uz — O'zbekistondagi eng yirik marketpleysida sotiladi, ishonchli sotuvchilar bilan ishlaydi. Ishlab chiqaruvchi yoki sotuvchining rasmiy kafolati amal qiladi, 10 kun ichida qaytarish mumkin (Iste'molchilar Huquqlarini Himoya Qilish Qonuni 18-moddasi).

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W ni O'zbekiston bo'ylab yetkazib berish

Toshkent bo'ylab yetkazib berish — 1–3 ish kuni, O'zbekiston viloyatlari bo'yicha — 3–7 ish kuni. 500 000 so'mdan buyurtma va 10 kg dan kam vaznda Toshkent bo'ylab bepul yetkazib berish. olcha.uz olish punktlaridan o'zi olib ketish — kutishsiz. Aniq muddatlar va narxlar buyurtma rasmiylashtirishda aniqlashtiriladi.

To'lov usullari

Uzcard, Humo kartalari bilan to'lov. Onlayn Payme, Paynet, Click yoki yetkazib berish vaqtida naqd to'lov. Olcha rassrochka — hech qanday ortiqcha to'lovsiz, onlayn rasmiylashtirish.

Kafolat va qaytarish

Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W uchun ishlab chiqaruvchi yoki sotuvchining rasmiy kafolati amal qiladi. Mahsulotni 10 kun ichida qaytarish mumkin — tovar ko'rinishi va qadog'i saqlangan bo'lsa (O'zbekiston Iste'molchilar Huquqlarini Himoya Qilish Qonuni 18-moddasi). Olcha.uz faqat ishonchli sotuvchilar bilan ishlaydi.

Nima uchun Simsiz zaryadlovchi qurilma Belkin Wireless Dual Pads Charging Qi, 15W ni olcha.uz da sotib olish kerak

Ishonchli sotuvchilardan original mahsulotlar. Butun O'zbekiston bo'ylab yetkazib berish. Qulay to'lov: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha rassrochka. 10 kun ichida qaytarish. 09:00–23:00 qo'llab-quvvatlash — call-markaz va onlayn chat. Real xaridorlar sharhlari va fotolari.

O'xshash mahsulotlar
  • Zaryad stansiyasi CANYON Hexagon 310 15W LightGrey/Orange
    Zaryad stansiyasi CANYON Hexagon 310 15W LightGrey/Orange
    Original
    Simsoqsiz zaryad stansiyasi CANYON Hexagon 310 — telefon uchun 15 Vt, soatlar uchun 2.5 Vt va naushniklar uchun 3 Vt gacha bo‘lgan 3-in-1 magnitli Qi stansiyasi. Komplektda PD 20W adapter (EU/UK) va USB-C kabel.
    798 000 so'm
    104 000 so'm x 12 oy
  • Zaryad stansiyasi CANYON Hexagon 310 15W 3-in-1 DarkGrey/Blue
    Zaryad stansiyasi CANYON Hexagon 310 15W 3-in-1 DarkGrey/Blue
    Original
    CANYON Hexagon 310 — magnitli Qi 3‑in‑1 zaryad stansiyasi: telefon uchun 15 Vt, soat uchun 2,5 Vt, quloqchinilar uchun 3 Vt. Paketda PD 20W adaptеr (EU/UK) va USB‑C kabel. OCP/OVP/OTP/FOD himoya, LED indikator, olti burchakli dizayn.
    798 000 so'm
    104 000 so'm x 12 oy
  • Zaryadlovchi CANYON OnCharge 309 15W 3in1 (bukiladigan, magnitli)
    Zaryadlovchi CANYON OnCharge 309 15W 3in1 (bukiladigan, magnitli)
    Original
    Bukiladigan magnitli Qi stansiya CANYON OnCharge 309 (CNS‑WCS309M): bir vaqtda smartfon (15 Vt), naushnik (5 Vt) va aqlli soat (2.5 Vt) zaryadlash. Alyuminiy korpus, USB‑C kirish, FOD himoya, 24 oy kafolat.
    798 000 so'm
    104 000 so'm x 12 oy
  • Zaryad stansiyasi Canyon WS-303 15 Vt (3-in-1 Qi) White
    Zaryad stansiyasi Canyon WS-303 15 Vt (3-in-1 Qi) White
    Original
    Canyon WS-303 — ixcham 3‑in‑1 Qi zaryad stansiyasi (15 Vt gacha) smartfon, Apple Watch va AirPods uchun. Paketda 1.2 m Type‑C kabel va PD 18W adapter, OCP/OVP/OTP/FOD himoyasi, LED indikator va sensor yoritish boshqaruvi bor.
    650 000 so'm
    85 000 so'm x 12 oy
  • Zaryad qurilmasi CANYON WS-303 15W 3in1 Gray
    Zaryad qurilmasi CANYON WS-303 15W 3in1 Gray
    Original
    CANYON WS-303 15W 3in1 simsiz zaryad stansiyasi — iPhone, Apple Watch va AirPods uchun bir vaqtning o‘zida zaryadlash. 15 Vt gacha, DC 12 V kirish, 1.2 m Type-C kabel va 18W PD adapter bilan. Novoton chipi va OCP/OVP/OTP/FOD himoyalari.
    670 000 so'm
    87 000 so'm x 12 oy
  • Quvvat banki CANYON OnPower 130 10000 mAh PD30W
    Quvvat banki CANYON OnPower 130 10000 mAh PD30W
    Original
    CANYON OnPower 130 quvvat banki: alyuminiy korpus, 10000 mAh, Smart TFT‑displey (soat, signal, harorat), 3 port (2× USB‑C + 1× USB‑A), PD 30 W, aviada ruxsat etilgan, 24 oy kafolat.
    560 000 so'm
    73 000 so'm x 12 oy
  • Zaryad qurilmasi Canyon Universal Travel Adapter OnTour 70 70W
    Zaryad qurilmasi Canyon Universal Travel Adapter OnTour 70 70W
    Original
    Universal travel-adapter Canyon OnTour 70 — GaN III texnologiyasiga ega ixcham adapter: 3×USB-C va 2×USB-A, universal AC-rozetka, BS1362 10A himoyasi va jami 70 Vt gacha kuch. EU/UK/US/AUS va 200+ mamlakatni qo‘llab‑quvvatlaydi.
    689 000 so'm
    90 000 so'm x 12 oy
  • Zaryadlovchi CANYON CU45CC GaN 45W 2xPD
    Zaryadlovchi CANYON CU45CC GaN 45W 2xPD
    Original
    Ikkita USB-C portli CANYON CU45CC GaN 45W oq zaryadlovchi — PD va PPS qoʻllab-quvvatlanadi, maksimal 45 Vt, qisqa tutashuv, ortiqcha qizish va ortiqcha kuchlanishdan himoya bilan. Smartfonlar, planshetlar va kichik noutbuklar uchun mos.
    392 000 so'm
    51 000 so'm x 12 oy
  • Zaryadlovchi CANYON CU140ACC 150 Vt
    Zaryadlovchi CANYON CU140ACC 150 Vt
    Original
    CANYON CU140ACC — ixcham GaN zaryadlovchi 150 Vt, 3x USB‑C va 1x USB‑A (Quick Charge), PD/PPS qo‘llab‑quvvatlovi, qisqa tutashuv va ortiqcha isitilishdan himoya. Vazn 328 g, o‘lcham 119×62×30 мм, kafolat 24 oy.
    969 000 so'm
    126 000 so'm x 12 oy
  • Zaryad stansiyasi CANYON CS-51 RGB PS5 Slim/DE
    Zaryad stansiyasi CANYON CS-51 RGB PS5 Slim/DE
    Original
    CANYON CS-51 RGB — PS5 Slim/DE uchun ko'p funksiyali sovutish va zaryad stantsiyasi: fan 5000 ayl/gacha, 3 tezlik, RGB yoritish, ikki DualSense zaryad, 6ta disk uchun bo'lim va USB-A port. Komplektda USB Type-C kabel.
    545 000 so'm
    71 000 so'm x 12 oy