Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black

Original
Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black
Rangi: Black
Black
Blue
jigarrang
Rangi
Black
Turi
Universal aravacha 2 v 1
Narxlar 1
Manzilga qarab 1 soatdan 3 ish kunigacha yetkazib beriladi
1 058 400 so'm
Kafolat: 15 kun

Tavsifi

Kabriolet aravachasi odatda modulli tizim bo'lib, uni turli xil konfiguratsiyalarda, masalan, yangi tug'ilgan chaqaloq uchun ko'rpacha, chaqaloqlar va bolalar uchun aravacha, ba'zan esa avtomobil o'rindig'i sifatida ishlatish imkonini beradi.Sozlanishi mumkin bo'lgan dastani balandligi: Ko'pgina modellarda balandligi sozlanishi tutqich, shuning uchun turli balandlikdagi ota-onalar uchun qulay.

Xususiyatlari

Bolalar aravachalari, velosipedlari va avtomobil o‘rindiqlarining umumiy xususiyatlari
Rangi
Black
Turi
Universal aravacha 2 v 1
Muddatli to'lov
137 000 so'm × 12 oy
Jami: 1 644 000 so'm
1 058 400 so'm
Yetkazib berish to'g'risida ma'lumot:

Sotib olayotganda yetkazib berish vaqtini moslashingiz mumkin

Standart yetkazib berish

Manzilga qarab 1 soatdan 3 ish kunigacha yetkazib beriladi

Tekshirilgan mahsulot
Faqat tekshirilgan sotuvchilar
Qo'llab-quvvatlash 24/7
Istalgan vaqt yordam beramiz
  • user__
5.00 1 ta sharh asosida
5 yulduz
100.0 %
4 yulduz
0.0 %
3 yulduz
0.0 %
2 yulduz
0.0 %
1 yulduz
0.0 %
0 yulduz
0.0 %

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black haqida tez-tez beriladigan savollar

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black O'zbekistonda qancha turadi?

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black ning olcha.uz dagi narxi — 1 058 400 so'm. Buyurtma rasmiylashtirish vaqtida amal qiladi.

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black ni rassrochkaga sotib olish mumkinmi?

Ha, Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black — oyiga 137 000 so'm/oy dan boshlab, ortiqcha to'lovsiz. Rasmiylashtirish butunlay onlayn.

O'zbekiston bo'ylab Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black ni yetkazib berishni qanday buyurtma qilish mumkin?

Toshkent bo'ylab yetkazib berish — 1–3 ish kuni, O'zbekiston viloyatlari bo'yicha — 3–7 ish kuni. 500 000 so'mdan buyurtma va 10 kg dan kam vaznda Toshkent bo'ylab bepul yetkazib berish. Aniq muddatlar va narxlar buyurtma rasmiylashtirishda aniqlashtiriladi.

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black ni kafolat bilan qayerdan sotib olish mumkin?

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black olcha.uz — O'zbekistondagi eng yirik marketpleysida sotiladi, ishonchli sotuvchilar bilan ishlaydi. Ishlab chiqaruvchi yoki sotuvchining rasmiy kafolati amal qiladi, 10 kun ichida qaytarish mumkin (Iste'molchilar Huquqlarini Himoya Qilish Qonuni 18-moddasi).

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black ni O'zbekiston bo'ylab yetkazib berish

Toshkent bo'ylab yetkazib berish — 1–3 ish kuni, O'zbekiston viloyatlari bo'yicha — 3–7 ish kuni. 500 000 so'mdan buyurtma va 10 kg dan kam vaznda Toshkent bo'ylab bepul yetkazib berish. olcha.uz olish punktlaridan o'zi olib ketish — kutishsiz. Aniq muddatlar va narxlar buyurtma rasmiylashtirishda aniqlashtiriladi.

To'lov usullari

Uzcard, Humo kartalari bilan to'lov. Onlayn Payme, Paynet, Click yoki yetkazib berish vaqtida naqd to'lov. Olcha rassrochka — hech qanday ortiqcha to'lovsiz, onlayn rasmiylashtirish.

Kafolat va qaytarish

Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black uchun ishlab chiqaruvchi yoki sotuvchining rasmiy kafolati amal qiladi. Mahsulotni 10 kun ichida qaytarish mumkin — tovar ko'rinishi va qadog'i saqlangan bo'lsa (O'zbekiston Iste'molchilar Huquqlarini Himoya Qilish Qonuni 18-moddasi). Olcha.uz faqat ishonchli sotuvchilar bilan ishlaydi.

Nima uchun Bolalar aravachasi S9 1*1 48 Black ni olcha.uz da sotib olish kerak

Ishonchli sotuvchilardan original mahsulotlar. Butun O'zbekiston bo'ylab yetkazib berish. Qulay to'lov: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha rassrochka. 10 kun ichida qaytarish. 09:00–23:00 qo'llab-quvvatlash — call-markaz va onlayn chat. Real xaridorlar sharhlari va fotolari.

O'xshash mahsulotlar
  • Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Kulrang
    Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Kulrang
    Original
    1 299 000 so'm
    168 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Qora
    Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Qora
    Original
    1 299 000 so'm
    168 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar kolyaskasi bukiladigan sayohatlar uchun, yengil
    Bolalar kolyaskasi bukiladigan sayohatlar uchun, yengil
    Original
    Sayohatlar uchun yengil bukiluvchi bolalar kolyaskasi — taxminan 3.5 kg vazn, maksimal yuk 30 kg, ixcham bukiluvchanlik, 360°ga aylanadi, yoritish va musiqa moduli. Bagajga solish va safarlar uchun qulay.
    999 000 so'm
    130 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar kolyaskasi BABY MOM transformer 2 v 1 vsesezonnaya
    Bolalar kolyaskasi BABY MOM transformer 2 v 1 vsesezonnaya
    Original
    Universal BABY MOM трансформер 2 в 1 kolyaska — люлька va sayr bloki, har faslga mos, alyuminiy ramka, EVA g'ildiraklar, 5 nuqtali kamarlar, ko'ppozitsiyali orqa, «kitob» tarzida buklanadi, yomg'ir qoplami va chivin to'ri bilan.
    1 399 000 so'm
    181 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar aravasi universal 3-in-1
    Bolalar aravasi universal 3-in-1
    Original
    Universal bolalar aravasi: chuqur izolyatsiyalangan люлька, qaytariluvchi tutqich, suv o‘tkazmaydigan mato, yumshoq suspenziya va katta pastki savat. Toʻplamga qovuqcha va matrascha kiradi. Kafolat 12 oy.
    1 399 000 so'm
    181 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar aravasi Adil 2v1 lyulka 80 sm
    Bolalar aravasi Adil 2v1 lyulka 80 sm
    Original
    Adil bolalar aravasi 2v1 — har faslga mos, 80 sm lyulkali model. Mustahkam karkas, yumshoq va barqaror g‘ildiraklar, keng savatcha va ventilyatsiya oynasi bilan. 0–6 oyga mos. Kafolat 12 oy.
    1 499 000 so'm
    194 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar aravasi Adil yil davomida foydalanish uchun (progulochnaya)
    Bolalar aravasi Adil yil davomida foydalanish uchun (progulochnaya)
    Original
    Adil yil davomida foydalanishga moʻljallangan sayr aravasi — kundalik sayrlar uchun qulay: sozlanadigan orqa suyanchiq, 5 nuqtali xavfsizlik kamarlar, oldingi buriluvchan gʻildiraklar, xarid savati va olinadigan bampyer.
    1 099 000 so'm
    143 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar kolyaskasi M2 6.8 kg, maksimal yuk 30 kg
    Bolalar kolyaskasi M2 6.8 kg, maksimal yuk 30 kg
    Original
    Yengil universal bolalar kolyaskasi M2 — faqat 6.8 кг vazn, yig‘iluvchi konstruktsiya, maksimal yuk 30 кг. Sayrlar va sayohatlar uchun mos, orqa suyanchoqni sozlash, savat va asosiy xavfsizlik elementlari mavjud. Kafolat 12 oy.
    1 299 000 so'm
    168 000 so'm x 12 oy
  • Bolalar aravachasi S9 1*1 48
    Bolalar aravachasi S9 1*1 48
    Original
    Kabriolet aravachasi odatda modulli tizim bo'lib, uni turli xil konfiguratsiyalarda, masalan, yangi tug'ilgan chaqaloq uchun ko'rpacha, chaqaloqlar va bolalar uchun aravacha, ba'zan esa avtomobil o'rindig'i sifatida ishlatish imkonini beradi.Sozlanishi mumkin bo'lgan dastani balandligi: Ko'pgina modellarda balandligi sozlanishi tutqich, shuning uchun turli balandlikdagi ota-onalar uchun qulay.
    1 058 400 so'm
    137 000 so'm x 12 oy