Sharhlar Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm)

Original
Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm)
Video kartaning maksimal uzunligi
455 mm
Form-omil
microATX
CPU sovutgichining maksimal balandligi
160 mm
Narxlar 1
Manzilga qarab 4 soatdan 2 kungacha yetkazib beriladi
820 000 so'm

Tavsifi

Umumiy ma'lumot

Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital — bu mATX va Mini-ITX platformalari uchun mo‘ljallangan ixcham korpus bo‘lib, 270° egilgan shisha va ichki raqamli displeyga ega. Ushbu model jozibali tashqi ko‘rinish va qulay funksionallikni birlashtiradi: ARGB yoritish, magnit chang filtrlari va katta radiatorlarni o‘rnatish imkoniyati bilan o‘yin va yuqori unumdorlikdagi tizimlar uchun mos keladi.

Dizayn va materiallar

Iota C50 egilgan shishasi bilan ajralib turadi, u korpusning uch tomonini qoplaydi va "yomg‘ir tomchisi" naqshi old panelga o‘ziga xoslik beradi. Old va yon panellar zakalённое стекло (zakalёnnoye shisha)dan tayyorlangan, korpusning qolgan qismi esa po‘lat va plastmassadan iborat.

  • Deraza materiali: zakalёnnoye staklo
  • Korpus materiali: po‘lat / plastik / staklo
  • Yon panelda oynasi: Ha

Sovutish va moslik

Korpus havo va suvli sovutish uchun keng imkoniyatlarni qo‘llab-quvvatlaydi: turli joylarga jami 9×120 mm ventilyator o‘rnatish va yuqori hamda pastki tomondan 360 mm gacha radiator o‘rnatish mumkin. To‘plamga uchta Gamma F12 Elite ventilyator kiritilgan, bu darhol samarali sovutish tizimini yig‘ishga imkon beradi.

  • Radiatorlarni qo‘llab-quvvatlash: yuqori — 360 mm gacha, pastki — 360 mm gacha
  • Oldindan o‘rnatilgan ventilyatorlar: 3 × 120 mm (Gamma F12 Elite)
  • Ventilyator joylari: yuqori 3×120/2×140, pastki 3×120, yon 2×120, orqa 1×120

Interfeyslar va saqlash

Old panelda zamonaviy portlar joylashgan — tashqi qurilmalar va aksessuarlarni tez ulash uchun qulay. Korpus bir nechta 2.5" va 3.5" joylarni qo‘llab-quvvatlab, yig‘ishda moslashuvchanlikni ta’minlaydi.

  • Old panel portlari: 2×USB 3.2 Gen1 (Type-A), 1×USB Type-C (3.2 Gen1), audio
  • Saqlash uchun joylar: 1×3.5", 2×2.5" (rasmiy spetsifikatsiyalarga muvofiq)

O‘rnatish va qulaylik

Iota C50 yig‘ishni yengillashtirish uchun mo‘ljallangan: kabel boshqaruvi uchun 25 mm+ joy, magnit chang filtrlari, standart vintli tutqichlar va ATX formatidagi quvvat manbalarini ko‘rsatib o‘tish. Ichki raqamli displey protsessor va videokarta temperaturalarini real vaqtda ko‘rsatadi, bu tizimni qo‘shimcha dasturiy ta’minotisiz nazorat qilish imkoniyatini beradi.

  • GPU maksimal uzunligi: 445 mm
  • CPU sovutgich maksimal balandligi: 160 mm
  • PSU maksimal uzunligi: 240 mm
Muddatli to'lov
107 000 so'm × 12 oy
Jami: 1 284 000 so'm
820 000 so'm
Yetkazib berish to'g'risida ma'lumot:

Sotib olayotganda yetkazib berish vaqtini moslashingiz mumkin

Standart yetkazib berish

Manzilga qarab 4 soatdan 2 kungacha yetkazib beriladi

Tekshirilgan mahsulot
Faqat tekshirilgan sotuvchilar
Qo'llab-quvvatlash 24/7
Istalgan vaqt yordam beramiz
Hali sharhlar yo'q, lekin siz birinchi bo'lishingiz mumkin
Xarid qilish haqida fikringizni bildiring va boshqa xaridorlarga tanlov qilishga yordam bering
0

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) haqida tez-tez beriladigan savollar

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) O'zbekistonda qancha turadi?

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) ning olcha.uz dagi narxi — 820 000 so'm. Buyurtma rasmiylashtirish vaqtida amal qiladi.

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) ni rassrochkaga sotib olish mumkinmi?

Ha, Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) — oyiga 107 000 so'm/oy dan boshlab, ortiqcha to'lovsiz. Rasmiylashtirish butunlay onlayn.

O'zbekiston bo'ylab Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) ni yetkazib berishni qanday buyurtma qilish mumkin?

Toshkent bo'ylab yetkazib berish — 1–3 ish kuni, O'zbekiston viloyatlari bo'yicha — 3–7 ish kuni. 500 000 so'mdan buyurtma va 10 kg dan kam vaznda Toshkent bo'ylab bepul yetkazib berish. Aniq muddatlar va narxlar buyurtma rasmiylashtirishda aniqlashtiriladi.

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) ni kafolat bilan qayerdan sotib olish mumkin?

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) olcha.uz — O'zbekistondagi eng yirik marketpleysida sotiladi, ishonchli sotuvchilar bilan ishlaydi. Ishlab chiqaruvchi yoki sotuvchining rasmiy kafolati amal qiladi, 10 kun ichida qaytarish mumkin (Iste'molchilar Huquqlarini Himoya Qilish Qonuni 18-moddasi).

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) ni O'zbekiston bo'ylab yetkazib berish

Toshkent bo'ylab yetkazib berish — 1–3 ish kuni, O'zbekiston viloyatlari bo'yicha — 3–7 ish kuni. 500 000 so'mdan buyurtma va 10 kg dan kam vaznda Toshkent bo'ylab bepul yetkazib berish. olcha.uz olish punktlaridan o'zi olib ketish — kutishsiz. Aniq muddatlar va narxlar buyurtma rasmiylashtirishda aniqlashtiriladi.

To'lov usullari

Uzcard, Humo kartalari bilan to'lov. Onlayn Payme, Paynet, Click yoki yetkazib berish vaqtida naqd to'lov. Olcha rassrochka — hech qanday ortiqcha to'lovsiz, onlayn rasmiylashtirish.

Kafolat va qaytarish

Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) uchun ishlab chiqaruvchi yoki sotuvchining rasmiy kafolati amal qiladi. Mahsulotni 10 kun ichida qaytarish mumkin — tovar ko'rinishi va qadog'i saqlangan bo'lsa (O'zbekiston Iste'molchilar Huquqlarini Himoya Qilish Qonuni 18-moddasi). Olcha.uz faqat ishonchli sotuvchilar bilan ishlaydi.

Nima uchun Korpus Ocypus Iota C50 Curve ARGB Digital (mATX, podderjka 360 mm) ni olcha.uz da sotib olish kerak

Ishonchli sotuvchilardan original mahsulotlar. Butun O'zbekiston bo'ylab yetkazib berish. Qulay to'lov: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha rassrochka. 10 kun ichida qaytarish. 09:00–23:00 qo'llab-quvvatlash — call-markaz va onlayn chat. Real xaridorlar sharhlari va fotolari.

O'xshash mahsulotlar
  • Korpus Ocypus Iota C70 Curve ARGB Digital Mid-Tower (podderjka 360 mm SJO)
    Korpus Ocypus Iota C70 Curve ARGB Digital Mid-Tower (podderjka 360 mm SJO)
    Original
    Mid-Tower korpus Ocypus Iota C70 Curve ARGB Digital White — 270° egilgan temperlangan shisha, ARGB yoritish, raqamli displey, 360 мм gacha radiatorkalarni qo‘llab-quvvatlaydi, maksimal videokarta uzunligi 445 мм. Oldindan 4 fan, portlar: 2×USB3.0, 1×USB-C.
    1 144 000 so'm
    148 000 so'm x 12 oy
  • Korpus Ocypus Gamma C50 ARGB Mini-Tower (Micro-ATX/ITX, radiatorni 360 mm gacha qoʻllab-quvvatlaydi)
    Korpus Ocypus Gamma C50 ARGB Mini-Tower (Micro-ATX/ITX, radiatorni 360 mm gacha qoʻllab-quvvatlaydi)
    Original
    Kompakt Mini-Tower korpus Ocypus Gamma C50 White ARGB Micro-ATX/Mini-ITX uchun; chap oynali, 4 ta oldindan oʻrnatilgan ARGB ventilyator, 360 mm gacha radiatorni qoʻllab-quvvatlaydi, 2×3.5" va 1+1×2.5" qatnovlari, videokarta maksimal uzunligi 340 mm.
    430 000 so'm
    56 000 so'm x 12 oy
  • Korpus Zalman I4 Qora rang (I4BLACK)
    Korpus Zalman I4 Qora rang (I4BLACK)
    Original
    Zamonaviy dizayn, kuchli funksionallik: Ushbu korpus zamonaviy uslub va ilg'or sovutish imkoniyatlarining mukammal uyg'unligi bo'lib, tizimingizni boshqalardan ajratib turish uchun mo'ljallangan. Optimal sovutish uchun puxta o'ylangan shamollatish: Maxsus ishlab chiqilgan shamollatish tizimi eng qizg'in o'yin sessiyalarida ham uskunangizni samarali sovutishni ta'minlaydi.
    899 375 so'm
    117 000 so'm x 12 oy
  • Korpus Zalman I4 Oq rang (I4WHITE)
    Korpus Zalman I4 Oq rang (I4WHITE)
    Original
    Zamonaviy dizayn, kuchli funksionallik: Ushbu korpus zamonaviy uslub va ilg'or sovutish imkoniyatlarining mukammal uyg'unligi bo'lib, tizimingizni boshqalardan ajratib turish uchun mo'ljallangan. Optimal sovutish uchun puxta o'ylangan shamollatish: Maxsus ishlab chiqilgan shamollatish tizimi eng qizg'in o'yin sessiyalarida ham uskunangizni samarali sovutishni ta'minlaydi.
    937 813 so'm
    122 000 so'm x 12 oy
  • Korpus Zalman I4
    Korpus Zalman I4
    Original
    Zamonaviy dizayn, kuchli funksionallik: Ushbu korpus zamonaviy uslub va ilg'or sovutish imkoniyatlarining mukammal uyg'unligi bo'lib, tizimingizni boshqalardan ajratib turish uchun mo'ljallangan. Optimal sovutish uchun puxta o'ylangan shamollatish: Maxsus ishlab chiqilgan shamollatish tizimi eng qizg'in o'yin sessiyalarida ham uskunangizni samarali sovutishni ta'minlaydi.
    899 375 so'm
    117 000 so'm x 12 oy
  • -20%
    Korpus 2E GAMING Credo Plus V510B s BP 2E ATX600W, 80+, 1xUSB3.0, 1x USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120mm ARGB, VGA 310mm, TG Side Panel, ATX
    Korpus 2E GAMING Credo Plus V510B s BP 2E ATX600W, 80+, 1xUSB3.0, 1x USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120mm ARGB, VGA 310mm, TG Side Panel, ATX
    Original
    2E Gaming 2E-V510B (Credo Plus) - bu o'yinlar va hamma narsa bir joyda tizimlari uchun mo'ljallangan zamonaviy kompyuter korpusi. U zamonaviy ko'rinish, puxta o'ylangan konstruksiya va yuqori sifatli shamollatishni birlashtiradi. Old panel havo oqimini yaxshilash uchun shamollatish teshiklari bilan noyob geometrik dizaynga ega. Temperlangan shisha yon panel tizimning ichki komponentlari va yoritilishini namoyish etadi.
    784 063 so'm
    980 079 so'm
    102 000 so'm x 12 oy
  • Korpus Zalman P10 BLACK
    Korpus Zalman P10 BLACK
    Original
    ZALMAN P10 Black – Kuchli salohiyatga ega ixcham dizayn ZALMAN P10 Black – bu nafis dizayn, funktsional va ko'p qirrali komponentlar hamda mini-minora shakliga ega oddiy korpus. U nafis qora qoplama va nafis temperlangan shisha old panelga ega. Uning aniq chiziqlari va ARGB yoritgichlari kolleksiyaga zamonaviy va futuristik ko'rinish beradi.
    932 813 so'm
    121 000 so'm x 12 oy
  • Kompyuter korpusi Zalman P30 White V2 TG
    Kompyuter korpusi Zalman P30 White V2 TG
    Original
    Zamonaviy va uslubli kompyuter korpusi ixcham tizimlar uchun Zalman P30 White V2 TG — bu zamonaviy va yuqori funksionallikka ega Mini-Tower korpus bo‘lib, oq rangdagi korpus va temperlangan shisha yon paneli bilan ajralib turadi. Ichki komponentlarni chiroyli tarzda namoyish qilish imkonini beruvchi dizayni uni uslub va texnologiyani qadrlovchilar uchun ideal tanlovga aylantiradi. Aqlli ichki makon
    1 258 958 so'm
    163 000 so'm x 12 oy
  • Keys Montech X3 MESH Black
    Keys Montech X3 MESH Black
    Original
    MONTECH X3 MESH Black — bu zamonaviy ko‘rinishga ega, kuchli havo aylanish tizimiga ega, ARGB yoritilgan Mid-Tower turdagi kompyuter korpusi.MONTECH X3 MESH Black o‘yinchilar va zamonaviy kompyuter yig‘uvchilar uchun ishlab chiqilgan. Korpus Mid-Tower formatida bo‘lib, ATX, Micro-ATX va Mini-ITX anakartlar bilan mos keladi. Klassik qora dizayn ARGB yoritish bilan uyg‘unlashib, zamonaviy va jozibali ko‘rinish beradi.
    795 000 so'm
    103 000 so'm x 12 oy
  • Keys MONTECH AIR 100 ARGB White
    Keys MONTECH AIR 100 ARGB White
    Original
    MONTECH AIR 100 ARGB White – bu zamonaviy va amaliy Mini-Tower formatidagi kompyuter korpusi bo‘lib, u o‘yin kompyuterlari yoki ofis tizimlari uchun mos keladi. Korpus oq rangda bo‘lib, old paneli metall panjaradan iborat – bu esa havo aylanishini oshiradi. Ichki qismida oldindan o‘rnatilgan ARGB yoritilgan ventilyatorlar mavjud bo‘lib, yoritish tugma orqali boshqariladi.
    928 333 so'm
    121 000 so'm x 12 oy