Шарҳлар Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора

Оригинал
Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора
Ранги: Қора
Қора
Кулранг
Олинадиган бампер
Мавжуд
Суянгични созлаш
Мавжуд
Ранги
Қора
Нархлар 1
Манзилга қараб 12 соатдан 2 иш кунигача етказиб берилади
1 299 000 сўм

Тавсифи

Umumiy ma'lumot

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska — bu sayr kolyaskasi va bolalar velosipedi elementlarini birlashtirgan kombinatsiyalangan mahsulot. Bunday model kichik va maktabgacha yoshdagi bolalar uchun moʻljallangan boʻlib, qulaylik, himoya va ota-onalar uchun boshqarish qulayligini taʼminlaydi. Tuzilmasi mustahkam ramka, orqasi sozlanadigan yumshoq oʻrindiq va quyoshdan hamda shamoldan himoya qiluvchi katta katlama soyabon bilan jihozlangan.

Qulaylik va oʻrindiq

Model dam olish uchun orqasi orqaga egiladigan funksiyaga ega — bolaga sayr davomida qulay pozitsiya olish imkonini beradi. Keng orqa va yon tayanch uzoq sayrlar davomida ham qulaylikni oshiradi.

  • Orqa sozlanishi: mavjud, oʻrindiqni dam olish uchun egish mumkin.
  • Oʻrindiq: yumshoq, xavfsizlik kamarlar bilan.
  • Soyabon: katta, katlanadigan — quyosh va shamoldan himoya qiladi.

Xavfsizlik

Bolani himoya qilish birinchi oʼrinda turadi. Velokolyaska xavfsizlik kamarlar va olinadigan bamper bilan jihozlangan, bu burilishlar va yoʻl tekisliklarida bolani himoya qiladi. Ota-onalar uchun qoʻlchasi harakatni toʻliq nazorat qilish va yoʻnalishni boshqarishni osonlashtiradi.

  • Xavfsizlik kamarlar: mavjud.
  • Olinadigan bamper: qoʻshimcha himoya uchun mavjud.
  • Ota-onalar uchun boshqarish qoʻlchasi: nazorat va manevr qilish imkonini beradi.

Gʻildiraklar va oʻtish qobiliyati

Rezina gʻildiraklar chodir va yoʻlaklarda muloyim va shovqinsiz harakatni taʼminlaydi. Uch gʻildirakli konstruktsiya past tezlikda va turgan holatda barqarorlik beradi, oldingi gʻildirak esa boshqaruvchanlikni oshiradi.

  • Gʻildiraklar turi: rezina — tinch va silliq harakat uchun.
  • Gʻildiraklar soni: 3.

Amaliylik va saqlash

Sayr davomida qulaylik uchun old kosha va orqa yuk boʻlimi mavjud — kerakli buyumlar yoningizda bo'ladi. Velokolyaska osonlik bilan yigʻiladi va saqlash uchun joyni kam egallaydi. Bundan tashqari, model ob-havo sharoitiga bogʻliq holda yil davomida foydalanish uchun mos keladi.

  • Koshina va yuk joyi: old kosha va orqa yuk boʻlimi.
  • Toʻplam: velokolyaska, olinadigan bamper, xavfsizlik kamarlar, koshina, yuk boʻlimi.
Муддатли тўлов
168 000 сўм × 12 ой
Жами: 2 016 000 сўм
1 299 000 сўм
Етказиб бериш тўғрисида маълумот:

Сотиб олаётганда етказиб бериш вақтини мослашингиз мумкин

Стандарт етказиб бериш

Манзилга қараб 12 соатдан 2 иш кунигача етказиб берилади

Текширилган маҳсулот
Фақат текширилган сотувчилар
Қўллаб-қувватлаш 24/7
Истаган вақт ёрдам берамиз
Ҳали шарҳлар йўқ, лекин сиз биринчи бўлишингиз мумкин
Харид қилиш ҳақида фикрингизни билдиринг ва бошқа харидорларга танлов қилишга ёрдам беринг
0

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора ҳақида тез-тез бериладиган саволлар

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора Ўзбекистонда қанча туради?

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора нинг olcha.uz даги нархи — 1 299 000 сўм. Буюртма расмийлаштириш вақтида амал қилади.

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора ни рассрочкага сотиб олиш мумкинми?

Ҳа, Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора Olcha дан ойига 168 000 сўм/ой дан бошлаб, ортиқча тўловсиз. Расмийлаштириш бутунлай онлайн.

Ўзбекистон бўйлаб Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора ни етказиб беришни қандай буюртма қилиш мумкин?

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора ни кафолат билан қаердан сотиб олиш мумкин?

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора olcha.uz — Ўзбекистоннинг энг йирик маркетплейсида сотилади, ишончли сотувчилар билан ишланади. Ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади, 10 кун ичида қайтариш мумкин (Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси).

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора ни Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. olcha.uz олиш пунктларидан ўзи олиб кетиш — кутишсиз. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Тўлов усуллари

Uzcard, Humo карталари билан тўлов. Онлайн Payme, Paynet, Click ёки етказиб бериш вақтида нақд тўлов. Olcha рассрочка — хеч қандай ортиқча тўловсиз, онлайн расмийлаштириш.

Кафолат ва қайтариш

Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора учун ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади. Маҳсулотни 10 кун ичида қайтариш мумкин — товар кўриниши ва қадоғи сақланган бўлса (Ўзбекистон Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси). Olcha.uz фақат ишончли сотувчилар билан ишлайди.

Нима учун Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Қора ни olcha.uz да сотиб олиш керак

Ишончли сотувчилардан оригинал маҳсулотлар. Бутун Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш. Қулай тўлов: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha рассрочка. 10 кун ичида қайтариш. 09:00–23:00 қўллаб-қувватлаш — call-марказ ва онлайн чат. Реал харидорлар шарҳлари ва фотолари.

Ўхшаш маҳсулотлар
  • Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Кулранг
    Bolalar uch g'ildirakli velokolyaska uchun 1–5 yosh Кулранг
    Оригинал
    1 299 000 сўм
    168 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar sayr kolyaskasi alyuminiy ramka, rezina g‘ildiraklar
    Bolalar sayr kolyaskasi alyuminiy ramka, rezina g‘ildiraklar
    Оригинал
    Alyuminiy ramkali va rezina g‘ildirakli sayr kolyaskasi: yengil, amortizatorli va kapyushonli. Komplektda buyumlar uchun sumka. Kafolat 12 oy.
    1 699 000 сўм
    220 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar kolyaskasi Adil Baby Mom 2 в 1
    Bolalar kolyaskasi Adil Baby Mom 2 в 1
    Оригинал
    Universal Adil Baby Mom 2 в 1 bolalar kolyaskasi: alyuminiy rama, lyulka va sayr bloki, 5 nuqtali kamarlar, EVA gʻildiraklar, «kitob» tarzida yigʻish. Tugʻilgandan ~36 oygacha, maksimal yuklama 15 kg.
    1 699 000 сўм
    220 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar kolyaskasi bukiladigan sayohatlar uchun, yengil
    Bolalar kolyaskasi bukiladigan sayohatlar uchun, yengil
    Оригинал
    Sayohatlar uchun yengil bukiluvchi bolalar kolyaskasi — taxminan 3.5 kg vazn, maksimal yuk 30 kg, ixcham bukiluvchanlik, 360°ga aylanadi, yoritish va musiqa moduli. Bagajga solish va safarlar uchun qulay.
    999 000 сўм
    130 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar kolyaskasi BABY MOM трансформер 2 в 1 всесезонная
    Bolalar kolyaskasi BABY MOM трансформер 2 в 1 всесезонная
    Оригинал
    Universal BABY MOM трансформер 2 в 1 kolyaska — люлька va sayr bloki, har faslga mos, alyuminiy ramka, EVA g'ildiraklar, 5 nuqtali kamarlar, ko'ppozitsiyali orqa, «kitob» tarzida buklanadi, yomg'ir qoplami va chivin to'ri bilan.
    1 399 000 сўм
    181 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar aravasi universal 3-in-1
    Bolalar aravasi universal 3-in-1
    Оригинал
    Universal bolalar aravasi: chuqur izolyatsiyalangan люлька, qaytariluvchi tutqich, suv o‘tkazmaydigan mato, yumshoq suspenziya va katta pastki savat. Toʻplamga qovuqcha va matrascha kiradi. Kafolat 12 oy.
    1 399 000 сўм
    181 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar aravasi Adil 2v1 lyulka 80 sm
    Bolalar aravasi Adil 2v1 lyulka 80 sm
    Оригинал
    Adil bolalar aravasi 2v1 — har faslga mos, 80 sm lyulkali model. Mustahkam karkas, yumshoq va barqaror g‘ildiraklar, keng savatcha va ventilyatsiya oynasi bilan. 0–6 oyga mos. Kafolat 12 oy.
    1 499 000 сўм
    194 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar aravasi Adil yil davomida foydalanish uchun (progulochnaya)
    Bolalar aravasi Adil yil davomida foydalanish uchun (progulochnaya)
    Оригинал
    Adil yil davomida foydalanishga moʻljallangan sayr aravasi — kundalik sayrlar uchun qulay: sozlanadigan orqa suyanchiq, 5 nuqtali xavfsizlik kamarlar, oldingi buriluvchan gʻildiraklar, xarid savati va olinadigan bampyer.
    1 099 000 сўм
    143 000 сўм x 12 ой
  • Bolalar kolyaskasi M2 6.8 кг, maksimal yuk 30 кг
    Bolalar kolyaskasi M2 6.8 кг, maksimal yuk 30 кг
    Оригинал
    Yengil universal bolalar kolyaskasi M2 — faqat 6.8 кг vazn, yig‘iluvchi konstruktsiya, maksimal yuk 30 кг. Sayrlar va sayohatlar uchun mos, orqa suyanchoqni sozlash, savat va asosiy xavfsizlik elementlari mavjud. Kafolat 12 oy.
    1 299 000 сўм
    168 000 сўм x 12 ой
  • Болалар аравачаси С9 1*1 48
    Болалар аравачаси С9 1*1 48
    Оригинал
    Кабриолет аравачаси одатда модулли тизим бўлиб, уни турли хил конфигурацияларда, масалан, янги туғилган чақалоқ учун кўрпача, чақалоқлар ва болалар учун аравача, баъзан эса автомобиль ўриндиғи сифатида ишлатиш имконини beradi.Sozlanishi мумкин бўлган дастани баландлиги: Кўпгина моделларда баландлиги созланиши тутқич, шунинг учун турли баландликдаги ота-оналар учун қулай.
    1 058 400 сўм
    137 000 сўм x 12 ой