Хусусиятлари Миксер Kenwood HM680

Оригинал
Миксер Kenwood HM680
Корпус материали
Пластик
Тезликлар сони
5 та тезлик
Тури
Стационар
Нархлар 1
Манзилга қараб 1 соатдан 3 иш кунигача етказиб берилади
1 440 000 сўм
Кафолат: 3 ой

Хусусиятлари

Умумий маълумот
Корпус материали
Пластик
Тезликлар сони
5 та тезлик
Тури
Стационар
Кўпчитиш косаси
1.50 л
Қуввати
350 Вт
Қўшимча режимлар
Импульсли
Мосламалар
Илгак хамир учун,Венчик кўпиртириш учун
Хусусиятлари
Идиш учун ҳимоя қопқоғи
Мавжуд
Муддатли тўлов
169 000 сўм × 12 ой
Жами: 2 028 000 сўм
✓
1 440 000 сўм
Етказиб бериш тўғрисида маълумот:

Сотиб олаётганда етказиб бериш вақтини мослашингиз мумкин

Стандарт етказиб бериш

Манзилга қараб 1 соатдан 3 иш кунигача етказиб берилади

Текширилган маҳсулот
Фақат текширилган сотувчилар
Қўллаб-қувватлаш 24/7
Истаган вақт ёрдам берамиз

Миксер Kenwood HM680 ҳақида тез-тез бериладиган саволлар

Миксер Kenwood HM680 Ўзбекистонда қанча туради?

Миксер Kenwood HM680 нинг olcha.uz даги нархи — 1 440 000 сўм. Буюртма расмийлаштириш вақтида амал қилади.

Миксер Kenwood HM680 ни рассрочкага сотиб олиш мумкинми?

Ҳа, Миксер Kenwood HM680 Olcha дан ойига 169 000 сўм/ой дан бошлаб, ортиқча тўловсиз. Расмийлаштириш бутунлай онлайн.

Ўзбекистон бўйлаб Миксер Kenwood HM680 ни етказиб беришни қандай буюртма қилиш мумкин?

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Миксер Kenwood HM680 ни кафолат билан қаердан сотиб олиш мумкин?

Миксер Kenwood HM680 olcha.uz — Ўзбекистоннинг энг йирик маркетплейсида сотилади, ишончли сотувчилар билан ишланади. Ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади, 10 кун ичида қайтариш мумкин (Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси).

Миксер Kenwood HM680 ни Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. olcha.uz олиш пунктларидан ўзи олиб кетиш — кутишсиз. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Тўлов усуллари

Uzcard, Humo карталари билан тўлов. Онлайн Payme, Paynet, Click ёки етказиб бериш вақтида нақд тўлов. Olcha рассрочка — хеч қандай ортиқча тўловсиз, онлайн расмийлаштириш.

Кафолат ва қайтариш

Миксер Kenwood HM680 учун ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади. Маҳсулотни 10 кун ичида қайтариш мумкин — товар кўриниши ва қадоғи сақланган бўлса (Ўзбекистон Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси). Olcha.uz фақат ишончли сотувчилар билан ишлайди.

Нима учун Миксер Kenwood HM680 ни olcha.uz да сотиб олиш керак

Ишончли сотувчилардан оригинал маҳсулотлар. Бутун Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш. Қулай тўлов: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha рассрочка. 10 кун ичида қайтариш. 09:00–23:00 қўллаб-қувватлаш — call-марказ ва онлайн чат. Реал харидорлар шарҳлари ва фотолари.

Ўхшаш маҳсулотлар
  • Миксер Moulinex Quickmix HM3121 White
    Миксер Moulinex Quickmix HM3121 White
    Оригинал
    Moulinex Quickmix HM3121 White миксери — бу ҳар куни фойдаланиш учун ишончли ва қулай ошхона аппарати. У кучли мотор ва бир нечта тезлик режимларига эга бўлиб, ингридиентларни тез ва самарали аралаштириш имконини беради. Оқ рангдаги компактидизайн ҳар қандай интерьерни тўлдиради. Миксер фойдаланишда осон, тозалашда қулай ва турли кулинария вазифаларига, жумладан, хомир, крем ва соуслар тайёрлашга мос келади. Moulinex Quickmix HM3121 — бу пишириш жараёнида қулайлик ва сифатни қадрловчилар учун идеал танловдир.
    1 152 000 сўм
    135 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Sonifer SF-8064
    Миксер Sonifer SF-8064
    Оригинал
    Миксер Сонифер СФ-8064 (5,5 л) ХУСУСИЯТЛАРИ Марка Сонифер Ишлаб чиқарувчи мамлакат Хитой Стационар тури (стендда) Сайёра кўриниши Қувват 1400 Вт Идишнинг ҳажми 5,5 л Корпус материали пластик, металл Ҳа, шакер Пюре қўшимчаси ҳа Ёğурма илгаклари ҳа Идишни ҳимоя қилувчи қопқоқ ҳа Металл нозул Идишдаги металл Электр таъминоти 220В Бугунги кунда кўплаб турдаги миксерлар яратилди, улар тобора янги функциялар ва технологиялар билан жиҳозланган. Биз сизга таклиф қилаётган миксер юқори сифатли материаллардан тайёрланган, шунинг учун у юқори қувват ва чидамлиликка эга.
    1 665 440 сўм
    196 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Bosch MFQ4930B
    Миксер Bosch MFQ4930B
    Оригинал
    Батафсил тавсифлари, фотосуратлари ва техник хусусиятлари билан минглаб маҳсулот моделлари бўлган энг йирик онлайн дўкон. Сайтда жуда кўп турли хил товарлар сотилади: китоблар, ўйинчоқлар, электроника, кийим-кечак, аксессуарлар ва бошқалар. Бундан ташқари, биз етказиб бериш ва сотиб олишнинг барча тафсилотлари билан шуғулланамиз ва харидингизни уйингизга олиб борамиз.
    1 020 000 сўм
    120 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Bosch MFQ49700
    Миксер Bosch MFQ49700
    Оригинал
    Батафсил тавсифлари, фотосуратлари ва техник хусусиятлари билан минглаб маҳсулот моделлари бўлган энг йирик онлайн дўкон. Сайтда жуда кўп турли хил товарлар сотилади: китоблар, ўйинчоқлар, электроника, кийим-кечак, аксессуарлар ва бошқалар. Бундан ташқари, биз етказиб бериш ва сотиб олишнинг барча тафсилотлари билан шуғулланамиз ва харидингизни уйингизга олиб борамиз.
    1 080 000 сўм
    127 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Ardesto KSTM-8043 (KSTM-8043)
    Миксер Ardesto KSTM-8043 (KSTM-8043)
    Оригинал
    Кўп миқдордаги ингредиентларни кўпиртириш ва хамирни тез ёриш учун сайёра миксер. Пакетда қопқоқли идиш, шунингдек, уч турдаги нозуллар мавжуд. 4 литр ҳажмли идиш. зангламайдиган пўлатдан ясалган қопқоқли, иш пайтида ингредиентларни қўшишга имкон беради ва чайқалишдан ҳимоя қилади 6 айланиш тезлиги ва максимал тезликда операциялар учун «Пульсе» режими Иш пайтида миксернинг ҳаракатланишига йўл қўймаслик учун ассимиляция оёқлари Қулай қувват кабелини сақлаш
    1 284 583 сўм
    151 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Ardesto KSTM-8042 (KSTM-8042)
    Миксер Ardesto KSTM-8042 (KSTM-8042)
    Оригинал
    Кўп миқдордаги ингредиентларни кўпиртириш ва хамирни тез ёриш учун сайёра миксер. Пакетда қопқоқли идиш, шунингдек, уч турдаги нозуллар мавжуд. 4 литр ҳажмли идиш. зангламайдиган пўлатдан ясалган қопқоқли, иш пайтида ингредиентларни қўшишга имкон беради ва чайқалишдан ҳимоя қилади 6 айланиш тезлиги ва максимал тезликда операциялар учун «Пульсе» режими Иш пайтида миксернинг ҳаракатланишига йўл қўймаслик учун ассимиляция оёқлари Қулай қувват кабелини сақлаш
    1 169 271 сўм
    138 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Ardesto KSTM-8041 (KSTM-8041)
    Миксер Ardesto KSTM-8041 (KSTM-8041)
    Оригинал
    Кўп миқдордаги ингредиентларни кўпиртириш ва хамирни тез ёриш учун сайёра миксер. Пакетда қопқоқли идиш, шунингдек, уч турдаги нозуллар мавжуд. 4 литр ҳажмли идиш. иш пайтида ингредиентларни қўшиш имконини берувчи ва чайқалишдан ҳимоя қилувчи қопқоқли зангламайдиган пўлатдан ясалган 6 айланиш тезлиги ва максимал тезликда операциялар учун «Пульсе» режими Иш пайтида миксернинг ҳаракатланишига йўл қўймаслик учун ассимиляция оёқлари Қулай қувват кабелини сақлаш
    1 169 271 сўм
    138 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Ardesto KSTM-8040  (KSTM-8040)
    Миксер Ardesto KSTM-8040 (KSTM-8040)
    Оригинал
    Кўп миқдордаги ингредиентларни кўпиртириш ва хамирни тез ёриш учун сайёра миксер. Пакетда қопқоқли идиш, шунингдек, уч турдаги нозуллар мавжуд. 4 литр ҳажмли идиш. зангламайдиган пўлатдан ясалган қопқоқли, иш пайтида ингредиентларни қўшишга имкон беради ва чайқалишдан ҳимоя қилади 6 айланиш тезлиги ва максимал тезликда операциялар учун «Пульсе» режими Иш пайтида миксернинг ҳаракатланишига йўл қўймаслик учун ассимиляция оёқлари
    1 284 583 сўм
    151 000 сўм x 12 ой
  • Ошхона машинаси Vitek VT-1445
    Ошхона машинаси Vitek VT-1445
    Оригинал
    Максимал қуввати 1000 Vt бўлган Vitek ошхона машинаси энг қийин пазандалик ишларини бажаради. Қурилмада олтита тезлик режими мавжуд, уларни сизнинг ихтиёрингиз билан танлаш мумкин. Ошхона машинаси билан тўпламда махсус спатула, шунингдек, учта нозул мавжуд: қамчилаш, ингредиентларни аралаштириш ва хамир ёğурма учун. 3,5 литр ҳажмли жиҳознинг косаси зангламайдиган пўлатдан ясалган бўлиб, бу маҳсулотларнинг таъмига таъсир қилмайди.
    1 140 000 сўм
    134 000 сўм x 12 ой
  • Миксер Vitek VT-1443
    Миксер Vitek VT-1443
    Оригинал
    1 140 000 сўм
    134 000 сўм x 12 ой