Шарҳлар Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1)

Оригинал
Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1)
Тури
Конденсаторли
Энергия сарфи
5V (USB)
Вазифаси
ПК/ноутбук учун
Нархлар 1
Манзилга қараб 1 соатдан 3 иш кунигача етказиб берилади
1 718 125 сўм
Муддатли тўлов
202 000 сўм × 12 ой
Жами: 2 424 000 сўм
✓
1 718 125 сўм
Етказиб бериш тўғрисида маълумот:

Сотиб олаётганда етказиб бериш вақтини мослашингиз мумкин

Стандарт етказиб бериш

Манзилга қараб 1 соатдан 3 иш кунигача етказиб берилади

Текширилган маҳсулот
Фақат текширилган сотувчилар
Қўллаб-қувватлаш 24/7
Истаган вақт ёрдам берамиз
Ҳали шарҳлар йўқ, лекин сиз биринчи бўлишингиз мумкин
Харид қилиш ҳақида фикрингизни билдиринг ва бошқа харидорларга танлов қилишга ёрдам беринг
0

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) ҳақида тез-тез бериладиган саволлар

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) Ўзбекистонда қанча туради?

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) нинг olcha.uz даги нархи — 1 718 125 сўм. Буюртма расмийлаштириш вақтида амал қилади.

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) ни рассрочкага сотиб олиш мумкинми?

Ҳа, Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) Olcha дан ойига 202 000 сўм/ой дан бошлаб, ортиқча тўловсиз. Расмийлаштириш бутунлай онлайн.

Ўзбекистон бўйлаб Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) ни етказиб беришни қандай буюртма қилиш мумкин?

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) ни кафолат билан қаердан сотиб олиш мумкин?

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) olcha.uz — Ўзбекистоннинг энг йирик маркетплейсида сотилади, ишончли сотувчилар билан ишланади. Ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади, 10 кун ичида қайтариш мумкин (Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси).

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) ни Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. olcha.uz олиш пунктларидан ўзи олиб кетиш — кутишсиз. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Тўлов усуллари

Uzcard, Humo карталари билан тўлов. Онлайн Payme, Paynet, Click ёки етказиб бериш вақтида нақд тўлов. Olcha рассрочка — хеч қандай ортиқча тўловсиз, онлайн расмийлаштириш.

Кафолат ва қайтариш

Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) учун ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади. Маҳсулотни 10 кун ичида қайтариш мумкин — товар кўриниши ва қадоғи сақланган бўлса (Ўзбекистон Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси). Olcha.uz фақат ишончли сотувчилар билан ишлайди.

Нима учун Razer Seiren Emote (RZ19-03060100-R3M1) ни olcha.uz да сотиб олиш керак

Ишончли сотувчилардан оригинал маҳсулотлар. Бутун Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш. Қулай тўлов: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha рассрочка. 10 кун ичида қайтариш. 09:00–23:00 қўллаб-қувватлаш — call-марказ ва онлайн чат. Реал харидорлар шарҳлари ва фотолари.

Ўхшаш маҳсулотлар
  • Hollyland Lark M2 67974 Лапел микрофони
    Hollyland Lark M2 67974 Лапел микрофони
    Оригинал
    2 000 000 сўм
    235 000 сўм x 12 ой
  • Hollyland Lark M2S Combo 67232 микрофони
    Hollyland Lark M2S Combo 67232 микрофони
    Оригинал
    1 990 000 сўм
    234 000 сўм x 12 ой
  • Беспроводной микрофон Audio - Technica AT2020USBX
    Беспроводной микрофон Audio - Technica AT2020USBX
    Оригинал
    AT2020USB-X контент яратувчиларнинг эҳтиёжларини қондириш учун махсус ишлаб чиқилган бўлиб, уни оқим, подкаст, мусиқа ёзиш, ўйин ва видео ёзиб олиш учун энг яхши микрофонга айлантиради. Ушбу Аудио-Течниса микрофони оригинал АТ2020 нинг танқидий эътирофга сазовор бўлган, мукофотга сазовор бўлган овозини, шунингдек, махсус стол усти стендига эга USB-C ни улаш ва ишга тушириш қулайлигини тақдим этади.
    2 115 000 сўм
    248 000 сўм x 12 ой
  • -20%
    Мобил қурилмалар учун триподли микрофон 2E MM011 Vlog KIT, 3.5mm (2E-MM011)
    Мобил қурилмалар учун триподли микрофон 2E MM011 Vlog KIT, 3.5mm (2E-MM011)
    Оригинал
    Сиз ушбу маҳсулотни биздан расмий кафолат билан энг арзон нархда харид қилишингиз мумкин. Товарларни бўлиб-бўлиб ва кредитсиз харид қилиш имконияти мавжуд. Етказиб бериш хизмати мавжуд. Ўзбекистон бўйлаб тез етказиб бериш. Биз билан тез ва осон харид қилинг. Биз сиз учун фақат энг яхшисини танладик, шунинг учун энди сиз дўконлар бўйлаб югуришингиз ва қидиришга кўп вақт сарфлашингиз шарт эмас. Сизга керак бўлган ҳамма нарса бизда!
    1 114 375 сўм
    1 392 969 сўм
    131 000 сўм x 12 ой