Шарҳлар Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver

Оригинал
Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver
Доимий хотира ҳажми: 512 GB
Ранги: Silver
Black
Silver
Burgundy
Xусусиятлари
Операцион система версияси
iOS 12
Ранги
Silver
Нархлар 1
Манзилга қараб 1 соатдан 3 иш кунигача етказиб берилади
30 600 000 сўм
Кафолат: 1 йил

Тавсифи

Umumiy ma'lumot

Apple iPhone 18 Pro Max — Apple kompaniyasining flagman smartfoni bo'lib, katta 6.9" LTPO Super Retina XDR OLED ekran, ilg'or kamera tizimi va yangi Apple A20 Pro chipiga ega. Model yuqori tezlik, professional foto va video imkoniyatlari, katta batareya sig‘imi va zamonaviy aloqa standartlarini qo‘llab‑quvvatlashni taklif etadi. Mintaqaga qarab batareya va SIM konfiguratsiyalari farq qiladi.

Dizayn va ekran

iPhone 18 Pro Max dizayni mustahkam himoya oynasi va engil metall ramkadan tashkil topgan. Ekran 120 Hz gacha moslamalanuvchi yangilanish chastotasini qo‘llab‑quvvatlaydi va HDR mazmuni uchun yuqori yorqinlik hamda kontrastni ta'minlaydi.

  • Ekran: LTPO Super Retina XDR OLED
  • Diagonali: 6.9 dyuym
  • O'lchamlari: 1320 x 2868 piksel
  • Himoya: Ceramic Shield 2, aks ettirmaydigan qoplama

Ishlash

Telefonning yuragi yangi 2 nm Apple A20 Pro chipi bo‘lib, o‘yinlardan tortib professional foto va video tahrirlashgacha yuqori ishlashni ta'minlaydi. Xotira konfiguratsiyalari 12 GB operativ va NVMe xotiraga ega bo‘lgan 2 TB gacha ichki hajmni qo‘llab‑quvvatlaydi.

  • Protsessor: Apple A20 Pro (2 nm), olti yadroli
  • Grafika: Apple GPU, 8 yadroli
  • Operativ xotira: 12 GB

Kameralar

48 MP har biridan tashkil topgan uchta modulga ega kamera tizimi turli sharoitlarda keng imkoniyatlar beradi: asosiy yirik sensor, periskop teleobjektiv va ultrakeng burchakli modul. LiDAR chuqurlikni aniqlash va AR funksiyalarini yaxshilaydi.

  • Asosiy kamera 1: 48 MP, f/1.6-4.0, 24 mm, 1/1.28", PDAF, sensor‑shift OIS
  • Asosiy kamera 2: 48 MP, f/2.8, 100 mm (periskop), 4x optik zum, PDAF, 3D sensor‑shift OIS
  • Asosiy kamera 3: 48 MP, f/2.2, 13 mm, 120° (ultrakeng)
  • Old kamera: 18 MP multi‑aspect, SL 3D
  • Video: 4K gacha 120 fps, ProRes / ProRes RAW, Dolby Vision

Batareya va quvvat berish

Mintaqaga qarab iPhone 18 Pro Max turli batareyalar bilan yetkaziladi: Nano‑SIM va eSIM versiyalarida farq mavjud. Tez zaryadlash, MagSafe simsiz zaryadlash va teskari simli zaryadlash funksiyalari mavjud.

  • Batareya: 5391 mAh (Nano‑SIM), 5567 mAh (eSIM versiyasi)
  • Zaryadlash: PD3.2, simli tez zaryadlash ~25W (50% uchun ~20 min ko‘rsatilgan), MagSafe / Qi2 simsiz 25W gacha, teskari simli ~4.5W
  • Ulanish porti: USB Type‑C (USB 3.2 Gen 2, DisplayPort)

Aloqa va qo'shimcha imkoniyatlar

Model 5G (SA/NSA/Sub‑6 va mintaqaga bog‘liq holda mmWave), Wi‑Fi 7 va Bluetooth 6.0 kabi zamonaviy simsiz standartlarni qo‘llab‑quvvatlaydi. Face ID, UWB (gen2), NFC va yaxshilangan GNSS navigatsiya imkoniyatlari mavjud.

  • 5G: SA/NSA/Sub‑6 (xalqaro), mmWave (AQSh)
  • Wi‑Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7
  • Bluetooth: 6.0, A2DP, LE
  • Navigatsiya: GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC
  • Himoya darajasi: IP68 (6 m gacha, 30 daqiqa)
Муддатли тўлов
3 956 000 сўм × 12 ой
Жами: 47 472 000 сўм
30 600 000 сўм
Етказиб бериш тўғрисида маълумот:

Сотиб олаётганда етказиб бериш вақтини мослашингиз мумкин

Стандарт етказиб бериш

Манзилга қараб 1 соатдан 3 иш кунигача етказиб берилади

Текширилган маҳсулот
Фақат текширилган сотувчилар
Қўллаб-қувватлаш 24/7
Истаган вақт ёрдам берамиз
Ҳали шарҳлар йўқ, лекин сиз биринчи бўлишингиз мумкин
Харид қилиш ҳақида фикрингизни билдиринг ва бошқа харидорларга танлов қилишга ёрдам беринг
0

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver ҳақида тез-тез бериладиган саволлар

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver Ўзбекистонда қанча туради?

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver нинг olcha.uz даги нархи — 30 600 000 сўм. Буюртма расмийлаштириш вақтида амал қилади.

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver ни рассрочкага сотиб олиш мумкинми?

Ҳа, Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver Olcha дан ойига 3 956 000 сўм/ой дан бошлаб, ортиқча тўловсиз. Расмийлаштириш бутунлай онлайн.

Ўзбекистон бўйлаб Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver ни етказиб беришни қандай буюртма қилиш мумкин?

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver ни кафолат билан қаердан сотиб олиш мумкин?

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver olcha.uz — Ўзбекистоннинг энг йирик маркетплейсида сотилади, ишончли сотувчилар билан ишланади. Ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади, 10 кун ичида қайтариш мумкин (Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси).

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver ни Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш

Тошкент бўйлаб етказиб бериш — 1–3 иш куни, Ўзбекистон вилоятлари бўйича — 3–7 иш куни. 500 000 сўмдан буюртма ва 10 кгдан кам вазнда Тошкент бўйлаб бепул етказиб бериш. olcha.uz олиш пунктларидан ўзи олиб кетиш — кутишсиз. Аниқ муддатлар ва нархлар буюртма расмийлаштиришда аниқлаштирилади.

Тўлов усуллари

Uzcard, Humo карталари билан тўлов. Онлайн Payme, Paynet, Click ёки етказиб бериш вақтида нақд тўлов. Olcha рассрочка — хеч қандай ортиқча тўловсиз, онлайн расмийлаштириш.

Кафолат ва қайтариш

Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver учун ишлаб чиқарувчи ёки сотувчининг расмий кафолати амал қилади. Маҳсулотни 10 кун ичида қайтариш мумкин — товар кўриниши ва қадоғи сақланган бўлса (Ўзбекистон Истеъмолчилар Ҳуқуқларини Ҳимоя Қилиш Қонуни 18-моддаси). Olcha.uz фақат ишончли сотувчилар билан ишлайди.

Нима учун Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Silver ни olcha.uz да сотиб олиш керак

Ишончли сотувчилардан оригинал маҳсулотлар. Бутун Ўзбекистон бўйлаб етказиб бериш. Қулай тўлов: Uzcard, Humo, Payme, Paynet, Click, Olcha рассрочка. 10 кун ичида қайтариш. 09:00–23:00 қўллаб-қувватлаш — call-марказ ва онлайн чат. Реал харидорлар шарҳлари ва фотолари.

Ўхшаш маҳсулотлар
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Burgundy
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Burgundy
    Оригинал
    Apple iPhone 18 Pro Max flagman smartfoni — 6.9" LTPO Super Retina XDR OLED ekran, Apple A20 Pro chip, 48 MP uch kamera tizimi, 12 GB RAM va 2 TBgacha ichki xotira variantlari. 5G, Wi‑Fi 7, USB‑C va tez zaryadlashni qo‘llab‑quvvatlaydi.
    30 600 000 сўм
    3 956 000 сўм x 12 ой
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB
    Оригинал
    Apple iPhone 18 Pro Max flagman smartfoni — 6.9" LTPO Super Retina XDR OLED ekran, Apple A20 Pro chip, 48 MP uch kamera tizimi, 12 GB RAM va 2 TBgacha ichki xotira variantlari. 5G, Wi‑Fi 7, USB‑C va tez zaryadlashni qo‘llab‑quvvatlaydi.
    30 600 000 сўм
    3 956 000 сўм x 12 ой
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Black
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro Max 512 GB Black
    Оригинал
    Apple iPhone 18 Pro Max flagman smartfoni — 6.9" LTPO Super Retina XDR OLED ekran, Apple A20 Pro chip, 48 MP uch kamera tizimi, 12 GB RAM va 2 TBgacha ichki xotira variantlari. 5G, Wi‑Fi 7, USB‑C va tez zaryadlashni qo‘llab‑quvvatlaydi.
    30 600 000 сўм
    3 956 000 сўм x 12 ой
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro 512 GB Burgundy
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro 512 GB Burgundy
    Оригинал
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro: 6.3" LTPO OLED displey, Apple A20 Pro, 12 GB RAM, saqlash 256 GB–2 TB, uch kamera 48 MP periskop va LiDAR, iOS 27, batareya ~4056/4288 mAh, USB‑C 3.2, IP68.
    30 960 000 сўм
    4 003 000 сўм x 12 ой
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro 512 GB Glacier
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro 512 GB Glacier
    Оригинал
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro: 6.3" LTPO OLED displey, Apple A20 Pro, 12 GB RAM, saqlash 256 GB–2 TB, uch kamera 48 MP periskop va LiDAR, iOS 27, batareya ~4056/4288 mAh, USB‑C 3.2, IP68.
    30 960 000 сўм
    4 003 000 сўм x 12 ой
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro Silver 512 GB
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro Silver 512 GB
    Оригинал
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro: 6.3" LTPO OLED displey, Apple A20 Pro, 12 GB RAM, saqlash 256 GB–2 TB, uch kamera 48 MP periskop va LiDAR, iOS 27, batareya ~4056/4288 mAh, USB‑C 3.2, IP68.
    30 960 000 сўм
    4 003 000 сўм x 12 ой
  • Smartfon Apple iPhone 18 Pro Black 512 GB
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro Black 512 GB
    Оригинал
    Smartfon Apple iPhone 18 Pro: 6.3" LTPO OLED displey, Apple A20 Pro, 12 GB RAM, saqlash 256 GB–2 TB, uch kamera 48 MP periskop va LiDAR, iOS 27, batareya ~4056/4288 mAh, USB‑C 3.2, IP68.
    30 960 000 сўм
    4 003 000 сўм x 12 ой